Darowizna na rzecz podopiecznego fundacji Avalon

 

Już dzisiaj w dowolnym momencie możesz zostać osobą mnie wspierającą i pomagać mi utrzymać moje mięśnie w kondycji. Pomagając, dajesz mi moc i sens w wytrwałym działaniu. Ale to nie wszystko! Możesz pomóc mi, a jednocześnie odliczyć przekazaną kwotę od dochodu (podstawy opodatkowania). Przekazać możesz dowolną kwotę na wskazane konto fundacji Avalon, która jest Organizacją Pożytku Publicznego. Przekazując darowiznę na rzecz OPP możesz wspomnianą kwotę rozliczyć za pomocą PIT/0 lub CIT-8 (jeśli wsparcia dokona Twoja firma). W jednym roku podatkowym można przekazać dowolną kwotę i odliczyć darowizny do 6% kwoty rocznego dochodu. Potwierdzenie dokonania przelewu jest dowodem i należy je trzymać wraz z dokumentami rocznego zeznania podatkowego. Darczyńcą możesz zostać kiedy chcesz!

 

Na jakie dane dokonać przelewu aby wsparł moje działania?

 

Fundacja AVALON
ul. Michała Kajki 80/82/1
04-620 Warszawa, Polska

W tytule koniecznie należy wpisać: KONIEW 4907

Powyższe dane są oficjalnym kontem fundacji AVALON, której jestem podopiecznym. Będąc beneficjentem posiadam identyfikator KONIEW 4907 który jest niezbędny, aby przekazywane darowizny trafiały na moje subkonto. Przelewu na wskazane konto można dokonywać z Polski, jak i z zagranicy.

Czy można przekazać darowiznę ONLINE?

Oczywiście, że można przekazać darowiznę online. Aby tego dokonać należy wypełnić odpowiedni formularz na moim profilu widocznym na stronie fundacji AVALON, wpisując swoje imię, nazwisko oraz kwotę przelewu następnie należy wybrać formę płatności, do dyspozycji jest: BLIK, karta kredytowa, google pay, apple pay, paypal.

Darczyńca może prosić o wystawienie zaświadczenia informującego o dokonanych darowiznach, które wpłynęły do fundacji. W tej sprawie należy pisać

Chciałbym dokonać stałej, miesięcznej darowizny – jak to zrobić?

Możesz przekazywać miesięcznie dowolną, wcześniej ustaloną wielkość darowizny, która automatycznie będzie pobierana z Twojej karty kredytowej. Aby dołączyć do cyklicznego wspierania w działaniach polepszających moją sprawność wejdź w link obok (➞) a następnie wybierz w zakładce darowizny / darowizna cykliczna.

Uzupełnij trzy punkty formularza:

  1. Imię nazwisko, e-mail
  2. Ustal kwotę, jaka ma mnie systematycznie wspomagać
  3. Wpisz numer karty kredytowej która będzie obciążana tą kwotą.

Pamiętaj! Tylko z Twoją pomocą dam radę 🙂