Wsparcie na Allegro Charytatywni

To możliwość wystawienia dowolnej rzeczy w dowolnej kategorii na portalu ALLEGRO. Po sprzedaży kwota zostanie automatycznie przekazana na subkonto fundacji Avalon. A Ty otrzymasz tylko na koszty wysyłki, które były ustawione w aukcji. Przedmioty wystawiasz ze swojego konta (loginu) na Allegro ale wcześniej musisz nacisnąć „Wystaw Przedmiot” we wskazanej lokalizacji (zdjęcie poniżej) 🙂 Od sprzedaży portal nie pobiera prowizji! Więc jak coś Ci zalega a chcesz pomóc wystaw przedmiot na sprzedaż. Wszystkie wystawione przedmioty (od wszystkich) znajdują się w jednym miejscu – link poniżej.

Kupić lub sprzedać różnego rodzaju przedmioty można od 17 czerwca 2023 do 16 czerwca 2024 pod tym linkiem „Pomoc dla Tomasza Koniewa, subkonto AVALON 4907„.

 


Wsparcie w Walce z Miopatią Mitochondrialną

Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie! Pragnę podzielić się z Wami swoją historią i walką z rzadką chorobą genetyczną – miopatią mitochondrialną, To trudne wyzwanie, ale razem możemy osiągnąć wiele.

Twoje Wsparcie to Moja Nadzieja

Twoje wsparcie jest kluczowe w mojej walce z tą chorobą. Dzięki Waszemu wsparciu mogę kontynuować leczenie i badania nad miopatią mitochondrialną. To dzięki Wam mam nadzieję na utrzymaniu stabilnego stanu zdrowia. Dlatego proszę Was o wsparcie – wystarczy kliknąć na link powyżej, aby przekierować się na stronę Allegro Charytatywni i dokonać zakupu.

Dlaczego Moja Zbiórka Jest Ważna?

Miopatia mitochondrialna to rzadka choroba genetyczna, a walka z nią wymaga ogromnych nakładów finansowych. Leczenie, badania i terapie są kosztowne, a moja zbiórka pomaga mi kontynuować walkę o zdrowie. Wasza hojność przekłada się na realną szansę na poprawę mojego stanu zdrowia.

Razem Jesteśmy Silniejsi

Dziękuję, że jesteście częścią mojego zespołu walczącego z miopatią. Wasza pomoc sprawia, że czuję się silniejszy w tej trudnej walce. Jestem wdzięczny za każdą okazaną życzliwość i za każdą złotówkę przekazaną na leczenie i badania. Razem możemy zmieniać moje życie.

Dziękuję za Wasze Wsparcie

Dziękuję Wam za to, że jesteście zawsze obok mnie w tej walce. Wasza dobroć naprawdę jest dla mnie nieoceniona. Proszę, dołączcie do mojej misji i wesprzyjcie moją zbiórkę na Allegro Charytatywni. Wasza pomoc sprawia, że mam nadzieję na lepszą przyszłość.