Przekaż 1.5% podatku , wesprzyj moje mięśnie do działania!

Moja choroba zidentyfikowana jako Miopatia Mitochondrialnachoroba POLG należy do chorób rzadkich. Niestety nie ma na to leków a jedynie suplementy które nie są refundowane. Najbardziej zalecaną formą rehabilitacji są ćwiczenia, których nigdy nie za mało! Niestety najbardziej skuteczna to ta systematyczna. Koszt suplementów i rehabilitacji to 600-1900 zł miesięcznie (w zależności od ilości zabiegów rehabilitacyjnych). Wpłacając na moje subkonto darowiznę lub przekazując mi swój 1.5% podatku pomagasz mi zrobić tyle, ile na ten moment jest możliwe.

PIT-37 z danymi Tomasz Koniew, KONIEW 4907

Pobierz uzupełnione moimi danymi druki(2023/2024): PIT-37 oraz PIT-OP , który mogą uzupełnić renciści i emeryci. Wypełniając formularz PIT ręcznie wpisz proszę moje dane:

 • KRS: 0000270809
 • cel szczegółowy: Koniew, 4907

Przekazane 1.5% podatku trafia na moje subkonto fundacji Avalon w okolicach października, dostaję tylko informację z imieniem oraz miastem przekazującego (jeśli wyraziłeś zgodę na przekazanie mi swoich danych)


Przekazać 1.5% podatku za rok 2023 można za pomocą platformy e-pity.


Rozlicz się on-line z dowolnego PITu

Można wypełnić PIT 2023/2024 online gdzie moje dane wczytają się same 😉 , wciśnij powyższy baner!


Możesz mnie wspomóc na inne sposoby, kilka metod poniżej:

Darowiznę możesz dokonać za pomocą tradycyjnego przelewu w banku czy na poczcie wpisując następujące dane:

 • Numer konta fundacji Avalon: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
 • Adres odbiorcy: Fundacja Avalon, ul Michała Kajki 80/82/1, 04-620 Warszawa
 • Tytuł wpłaty: Koniew 4907

można dokonać darowizny także online przez stronę fundacji wciskając poniższy banner.


darowizna tradycyjna lub online

Przekazując darowiznę otrzymuję informację, która zawiera tylko Imię i nazwisko darczyńcy.

::: Pokaż numery kont do wpłaty z zagranicy :::

Donations in EUR:
IBAN: PL07 1600 1286 0003 0031 8642 6021

Donations in USD:
IBAN: PL77 1600 1286 0003 0031 8642 6022

Receiver:
Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
ul. Michała Kajki 80/82/1
04-620 Warszawa, Polska

Receiver’s bank adress:
BGŻ BNP Paribas SA
Oddział w Warszawie
Al. Krakowska 2
02-284 Warszawa

SWIFT/BIC: PPAB PLPK

tytułem: Koniew, 4907


Szybka darowizna przez BLIK’a na telefon, zasilasz moje subkonto fundacji Avalon

Wesprzyj mnie przelewem na telefon BLIK

Wpłatę dokonujesz wysyłając darowiznę na moje dane:

 • Numer Fundacji Avalon: 666 324 328
 • Tytułem: Koniew 4907

Zobacz na filmiku jakie to proste:


Wyślij charytatywnego SMSa

Wyślij charytatywnego SMSa

Zasil moje subkonto kwotą 5PLN (6.15PLN brutto), aby skorzystać z usługi musisz mieć możliwość wysyłania SMS’ów premium. Usługa działa z każdej polskiej sieci komórkowej.

Wyślij SMS :

 • Na numer 75165
 • W treści wpisując : Pomoc 4907

Pomagaj, robiąc różnego rodzaju zakupy online.

Wystarczy korzystać z dodatku do przeglądarki FaniMani na komputerze stacjonarnym, można też zainstalować aplikację na telefon/tablet.
Wchodząc i rejestrując się z poniższego linka (naciśnij baner) otrzymam dodatkowo 5PLN – jeśli dokonasz zakupów na dowolną kwotę.

Kupuj z FaniMani i przekazuj średnio 2.5% z płaconej kwoty na moje subkonto


Wystaw dowolny przedmiot i sprzedaj go na Allegro Charytatywni


Allegro Charytatywni aukcje dla Tomasza Koniew

Cała kwota zasili moje subkonto. Możesz także kupić cokolwiek z poniższej listy:Zeznanie podatkowe możesz zatwierdzić przez e-deklaracje gdzie możesz również wskazać moje dane KRS jak i cel szczegółowy.

1.5 procent swojego podatku dochodowego można przekazać tylko organizacjom uprawnionym do jego otrzymania. Aktualny wykaz takich organizacji jest publikowany na stronach Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pod adresem: https://niw.gov.pl/opp/wykaz-opp/

Kto Może Przekazać 1,5% Podatku na Moją Indywidualną Zbiórkę

 1. Osoby Prywatne:
  • Osoby fizyczne płacące podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) mają możliwość przekazania 1,5% swojego podatku na moją indywidualną zbiórkę. To oznacza, że każdy podatnik może pomóc mi w walce z chorobą miopatią mitochondrialną.
 2. Firmy i Przedsiębiorstwa:
  • Firmy i przedsiębiorstwa, które rozliczają się z podatku dochodowego od osób prawnych (CIT), również mogą przekazać 1,5% swojego podatku na moją zbiórkę. To oznacza, że także przedsiębiorstwa mogą wesprzeć moją walkę o zdrowie.

Podziękowania

Dziękuję z głębi serca za Twoje wsparcie. Przekazanie 1,5% podatku na mnie, wysłanie SMSa charytatywnego, przekazanie darowizny – to nieoceniona pomoc i wsparcie. Dla mnie to znaczy wiele więcej, niż można wyrazić słowami. Twoja hojność dodaje mi sił i motywacji w codziennym staraniu się przeciwnieństwom choroby miopatii mitochondrialnej.

Wasza dobroć pomaga mi utrzymać wiarę, że lepsze dni są przed nami, że można pokonać nawet największe trudności. Wierzę, że razem możemy dokonać rzeczy, które wydają się niemożliwe.

Dzięki waszemu wsparciu, jestem w stanie kontynuować leczenie i terapie, które są kluczowe w mojej walce o zdrowie. Wasze serce i dobre intencje są dla mnie niezwykle cenne i dają mi nadzieję na przyszłość.

Razem tworzymy wspólną historię walki, wytrwałości i współczucia. Niech każdy dzień przynosi nam coraz więcej powodów do uśmiechu i nadziei. Jeszcze raz dziękuję za każdy gest wsparcia.