zobacz jak możesz pomóc przekazując 1% podatku
przekaż 1% podatku lub darowiznę strona główna więcej o mojej chorobie przeprowadzone badania leczenie rehabilitacja służba zdrowia fundacje ciekawostki ze świata medycyny linki związane z tematem choroby kontakt ze mną
Obecnie zażywam 3 suplementy diety które bardzo poprawiają moje samopoczucie i funkcjonowanie,
mitoQ( 2caps/24h )medargin ( 15g /24h ) oraz kreatynę ( 8g/24h ).
Inne suplementy zażywane wcześniej zostały odstawione bo w moim przypadku nie pomagały


MitoQ - Preparat pomaga utrzymać wolne rodniki pod kontrolą, aby za bardzo nie narozrabiały w naszym organizmie. MitoQ dociera wgłąb mitochondriów sto razy bardziej efektywnie niż inne tego typu preparaty dzięki specjalistycznej technologii. Produkt należy zażywać co najmniej 3 miesiące aby zobaczyć znaczące efekty. Suplement zawiera utleniona postać koenzymu Q10 plus substancje pozwalającą przeniknąć przez membranę mitochondrium.
mitoq

- koszt opakowania około 300PLN na miesiąc


Medargin® - to suplement diety, który zawiera ważny aminokwas – L-argininę (kwas 2-amino-5-guanidynowalerianowy, w postaci soli chlorowodorku), występujący naturalnie w organizmie człowieka. L-arginina, zawarta w preparacie Medargin®, będąc źródłem tlenku azotu dla organizmu, w kompleksowy sposób oddziałuje na układ sercowo-naczyniowy, dzięki czemu wspomagają nie tylko jego prawidłowe funkcjonowanie, ale też chroniąc go przed rozwojem zmian miażdżycowych. Medargin® jest preparatem, którego przyjmowanie korzystnie wpływa na uzupełnienie codziennej diety w składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Medargin® zawiera L-argininę, która uczestniczy w procesie powstawania tlenku azotu – głównej cząsteczki odpowiedzialnej za rozszerzanie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie poprawę przepływu krwi w naczyniach. Ponadto tlenek azotu zabezpiecza przed osadzaniem się trombocytów i cholesterolu na ściankach naczyń. Stosowanie L-argininy może korzystnie wpływać na pacjentów z chorobą niedokrwienną kończyn dolnych cierpiących na chromanie przestankowe, poprzez wydłużenie dystansu przejścia bezbólowego.

medargin

- koszt opakowania około 40PLN


Kreatyna Olimp - jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.

kreatyna

- koszt opakowania około 65PLN


szybkie linki więcej o chorobie mitochondrialnej doniesienia medialne
©® 2013
Miopatia Mitochondrialna na YouTubie    Miopatia Mitochondrialna na FaceBook    Miopatia Mitochondrialna Allegro