Robiąc zakupy on-line możesz pomóc. Zobacz jak!

Obecnie z braku czasu oraz ze względu na niższe ceny większości zakupów dokonujemy online. Instalując wtyczkę „FaniMani” mamy informację, który sklep wspiera akcję przekazywania procenta kwoty, na którą dokonaliśmy zakupu na rzecz wybranej osoby, bądź organizacji. Podczas wyszukiwania w przeglądarce pojawia się czerwona ikonka „FaniMani”. Pokazuję się także informacja, jaki procent transakcji jest przekazywany na wybrane subkonto. Zatem korzystaj ze sklepów, które współpracują z serwisem, a jednocześnie wspierają moją refundację. Możesz na początek podczas rejestracji doładować +5PLN extra na moje subkonto ( link na samym dole ).

Jak już wiesz jestem podopiecznym fundacji Avalon, która to umożliwia mi gromadzenie środków na indywidualnym subkoncie, dzięki którym mogę refundować koszty wydatków na leczenie. Pomoc mojej osobie może być udzielana na wiele sposobów. Jedną z takich możliwości jest, bardzo prosta w użyciu, metoda poprzez serwis FaniMani.pl. Dzięki serwisowi możesz dokonywać zakupów w sklepach on-line z różnym asortymentem, jest ich w przybliżeniu około 1600 a ich ilość wzrasta. Cena za wybierane produkty wraz z dostawą pozostaje taka, jak pokazuje Twój koszyk zakupów, to sam sklep w którym dokonujesz transakcji przekazuje na moje subkonto część zysku, średnio to około 2.5% z operacji płatniczej.

Jak zacząć pomagać przy użyciu FaniMani ?

Aby rozpocząć i przyłączyć się do akcji pomagania mojej osobie rozpocznij od:

   • załóż konto na stronie FaniMani.pl (https://fanimani.pl/konto/zaloguj)
   • następnie zaloguj się swoimi danymi do konta
   • wybierz mnie jako cel który chcesz wesprzeć (szukając Tomasz Koniew)
   • następnie zainstaluj sobie przypominajkę/wtyczkę, która dostępna jest dla popularnych przeglądarek takich jak: FireFox, Chrome, Opera, Safari, Microsoft
   • kupuj on-line i pomagaj wspierając mnie 🙂


Pamiętaj aby Aktywować darowiznę każdorazowo przed dokonywaniem zakupów.

Twoja aktywność w sklepach on-line może wesprzeć moje działania związane chorobą. Instalacja aplikacji w przeglądarce przebiega automatycznie, jest banalnie prosta – każdy da radę! Nie wyświetla żadnych reklam, nic nie kosztuje, a wspiera mnie finansowo przez cały rok, niezależnie za jaką kwotę dokonasz zakupów.

Zarejestruj się koniecznie przez poniższy link a zasilisz moje subkonto kwotą 5PLN

https://fanimani.pl/zaproszenie/5504/81d6ecef077e460881433193721690bc/